info@dolce.mk   070/393 519
< Назад

Сет десертни чашки за PUSH UP POPS округли / 10 парчиња во пакување/

Сет десертни чашки за PUSH UP POPS округли / 10 парчиња во пакување/

580 денaри

Вовед


Опис

Одлична алтернатива за детски роденденски торти. Комплет чашки за PUSH-UP POPS . Во комплетот добивате чашка, потискувач и капак. Капацитет на чашката е 90мл. Пакувњето е од 10 парчиња

Додај во омилени
Шифра : 220002
Во залиха: Да